Start Yağ Sökücü Büyük göster

Start Yağ Sökücü

New product

Start Yağ Sökücü 30 KG

Ayrıntılar

  • Gün içinde ev içerisinde sıkça kullanılan alanlar kolayca kirlenir. En çok kirlenen alanlardan biri de mutfaktır. Sık sık kirlenen ve çok fazla kullanılan bu alanlarda hijyen sağlamak için bazı yardımcılara ihtiyacınız olur.

    Tetik kir ve yağ sökücü 5 kg ile mutfağınızda kolay bir şekilde hijyen sağlayabilirsiniz. Şeffaf renkteki sıvı formuyla ister makine ile doğrudan yüzeylerde zahmetsiz bir şekilde yağ ve kirleri arındırmak için Tetik kir ve yağ sökücüyü kullanabilirsiniz. Ağır yağlarda ve inatçı kirlerde kullanmak amacı ile bu ürünü satın alabilirsiniz.

    Tetik kir ve yağ sökücüyü otel, hastane, okul, restoran gibi yerlerde kullanabilirsiniz. İçerisindeki etkili kimyasallar sayesinde zahmetsiz bir şekilde arındırma sağlar.  Ocak, fırın, davlumbaz, ızgara gibi yüzeylerde birikmiş inatçı yağları temizlemenize yardımcı olur. Yanmış yağları, uzun süre beklemiş kirleri, yemek artıklarının oluşturduğu bazı lekelenmeleri ,  davlumbazda biriken kirleri, ızgaranızda biriken yemek artıklarının oluşturduğu kirleri kazıma gerektirmeden yüzeylerden söker. Alüminyum yüzeylerde kullanmaktan kaçınmanız gerekmektedir. Bu yüzeylerde kullanıma uygun değildir.

    Tetik kir ve yağ sökücüyü kullanırken mutlaka eldiven giyilmesi gerekmektedir. İçerisinde bulunan kimyasallar cilde zarar verebilir. Göz ile temastan kaçınılmalıdır. Gıda maddelerinin temizliğinde kullanılmaz. Muhafaza ederken asitli maddelerle temasından sakınılması gerekmektedir. Kimyasal bir madde olması nedeniyle farklı maddelerle karıştırıldığında bazı tepkimeler meydana gelebilir. Bu yüzden ürünü kullanırken başka maddelerle karıştırmaktan kaçınmanız gerekmektedir. Ürünü olabildiğince solumayınız. Çocukların kullanımına uygun değildir. 

30 Bu kategoride bulunan diğer ürünler